• Stare Łazienki

    Stare Łazienki

  • 1

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,
W związku z zakończeniem przeze mnie działalności społecznej na funkcji prezesa Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa, pragnę serdecznie podziękować Wszystkim – Osobom, Instytucjom i Organizacjom, z którymi przyszło mi współpracować –

podczas przeszło dziewięcioletniego kierowania TPN  –  korzystając w dużej mierze z Państwa wiedzy, doświadczeń i życzliwego wsparcia. Dziękuję również Państwu / Instytucjom –   darczyńcom, którzy (które) sponsorowali nasze Towarzystwo finansowo, a także przekazywali 1% odpisu od swoich podatków na działalność statutową Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa.
    Kończąc działalność w Zarządzie TPN – z którym współpraca, a także z Komisją Rewizyjną, była dla mnie zaszczytem i wielką przyjemnością – nie kończę przecież działalności w Towarzystwie Przyjaciół Nałęczowa – najstarszym  stowarzyszeniu regionalnym (co podkreślam z dumą) Lubelszczyzny. Zawsze, w miarę sił i możliwości, będę służył Państwu swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, w pracy społecznej na rzecz  nałęczowskiej społeczności oraz  gości uzdrowiska nad Bystrą i Bochotniczanką.
    Nowemu Prezesowi, Bogusławowi Gałęzowskiemu, i Zarządowi TPN pod Jego kierownictwem oraz wszystkim regionalistom z Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa życzę samych sukcesów w działalności społecznej oraz w życiu osobistym i zawodowym.
                                                  Jerzy Michał Sołdek  

 

Kontakt

Towarzystwo Przyjaciół Nałęczowa
ul. 1 Maja 18/30
24-150 Nałęczów
e-mail: tpn@onet.pl

Prezes Bogusław Gałęzowski
tel. 601177676

Dyżury:
wtorek 15.30-17.30
czwartek 10.00-12.00